Коли за діло беруться lash-мейкери, вибір правильного клею – це супер-важливо для досягнення ідеального результату.
Поділюсь з тобою, як вибрати клей для нарощування вій, з яким усе спрацює на відмінно:
Склад має значення.
Детально з’ясуй склад клею, адже зазвичай, туди додають смоли, водорозчинні полімери, інші розчинники та консерванти. Вони можуть знижувати гіпоалергенність та впливати на міцність зчеплення. Обирай клей з мінімальним вмістом розчинників та консервантів, як у моїх клеїв Viya ;)
А що по адгезії?
Адгезія – це здатність клею триматися на віях, саме з’єднувати штучні війки та вії клієнта. Висока адгезія є ще одним поінтом, що позитивно вплине на якість носки.
Яка швидкість клею краща?
Час зчеплення клею варіюється від 0,3 до 10 секунд. Якщо ти lash-новачок — обирай клей з більш тривалим зчепленням, щоб мати достатньо часу на викладку та корективи. Якщо ти вже профі — впевнена, зі швидким клеєм ти впораєшся добре!
Чи важлива свіжість клею?
Оф корс! Клей найкраще працює у перші 2 місяці після відкриття баночки. Якщо ж користуватись їм надалі — це може негативно вплинути як на результат носки, так і на настрій клієнта. А нам, люба, це точно не потрібно ;)
І звісно, обов'язково слідкуй за терміном придатності, аби не викликати алергічних реакцій на несвіжий клей.
Чи потрібні помічники?
Праймери, бустери та активатори мають свої фішки та кожен по-своєму допоможуть тобі покращити характеристики клею. Проте, ознайомся детальніше з принципами їх роботи та користуйся, попередньо протестувавши сам клей. Часто і його одного достатньо для класного результату.
Більше lash-секретиків дивись у моєму блозі, а топові клеї шукай у Viya-каталозі.